Potwierdzenie zgłoszenia będzie wysłane na podany adres email. Jeśli chcesz zgłosić więcej niż 4 odwołania należy wypełnić kolejny formularz. 
uwaga: brak potwierdzenia email uznacza, że podaliście Państwo błędny adres email.

Możecie Państwo odebrać jazdy odwołane w terminie, których wartość nie przekracza limitu 25% wartości umówionych jazd
 
 
The confirmation will be sent to specified address. In case you want to submitt more than four dates you have to use another form. 
 
You can recover (make-up) properly cancelled shifts, up to the limit of 25% of scheduled shifts.
 
 
 +
 +
 +
 +
0/255 characters
szybki kontakt?/ quick response? 🛈

DLACZEGO ODPOWIEDNIO WCZESNE ZGŁASZANIE NIEOBECNOŚCI JEST TAKIE WAŻNE?

Wyobraź sobie, że trzeba 50 uczestnikom zajęć przydzielić 30 koni. Niektóre konie są przeznaczone tylko i wyłącznie do określonego rodzaju treningów. Niektóre konie mogą być chore lub kontuzjowane, może ich nie być w stajni bo uczestniczą w zawodach. Wszystkim trzeba zapewnić odpowiedni ruch i równe obciążenie. Jest również zrozumiałe, że każdy z tych 50 uczestników jest inny - zależnie od jego umiejętności przydzielany jest mu odpowiedni koń.


Odpowiedni przydział koni jest tak ważny dla bezpieczeństwa i komfortu uczestników oraz zdrowia koni. Tego się nie da zrobić porządnie w ostatniej chwili. Dlatego przydział koni jest dokonywany w przeddzień wieczorem.

Jeżeli swoją nieobecność zgłaszasz rano w dniu, w którym odbywa się trening, mamy szansę jeszcze coś zmienić ale w ten sposób nasz ustalony poprzedniego dnia grafik jest jednak "zburzony". Nawet jednak jeśli zgłosisz nieobecność po 12 dajesz nam i koniowi szansę na ostanie zmiany. JEŚLI TEGO NIE ZROBISZ KOŃ BĘDZIE STAŁ OSIODŁANY W BOKSIE I CZEKAŁ NA CIEBIE. KTOŚ INNY MÓGŁBY PRZECIEŻ WYKORZYSTAĆ TĄ JAZDĘ. TY TEŻ WYKORZYSTUJESZ PRZECIEŻ WOLNE MIEJSCA.

Dlatego tak ważne jest wczesne zgłoszenie. Im wcześniej tym lepiej. Dajesz innym możliwość wykorzystania zaległych jazd. Im łatwiej będzie dla innych, tym łatwiej będzie dla Ciebie.


Od tego, czy odpowiednio wcześnie zgłosisz swoją nieobecność zależy możliwość odbioru treningu. W Poland Park obowiązują następujące zasady:

Klient lub Uczestnik (o ile ma ukończone 13 lat) ma obowiązek zawiadomić recepcję przy pomocy formularza elektronicznego lub telefonicznie o odwołaniu jazdy przed umówionym terminem treningu, (ale nie później niż do godziny 12.00 w dni powszednie a w przypadku jazd na lonży do godz. 15 w poprzedzający dzień powszedni). Po godzinie 12.00 danego dnia ( w przypadku jazd na lonży po godz. 15 poprzedzającego dnia powszedniego) oraz w soboty, niedziele i święta Uczestnik zgłasza nieobecność telefonicznie do właściwego opiekuna oraz mailem do recepcji LUB ZA POMOCĄ TEGO FORMULARZA a od chwili rozpoczęcia zajęć w danym dniu wyłącznie telefonicznie do właściwej stajni (STAJNIA NA URSYNOWIE - TEL. 519513401) lub opiekuna jednakże w takim przypadku uczestnikowi przysługuje odbiór lekcji wg uznania Poland Park

JEŚLI SWOJEJ NIEOBECNOŚCI NIE ZGŁOSISZ W OGÓLE, ALBO W PRZYPADKU JAZDY NA LONŻY NIE ZROBISZ TEGO POPRZEDNIEGO DNIA, ZAPŁACISZ ZA JAZDĘ, Z KTÓREJ NIE SKORZYSTASZ i nie POZWOLISZ SKORZYSTAĆ Z WOLNEGO MIEJSCA INNYM KLUBOWICZOM.

WIERZYMY, ŻE BĘDZIESZ TEGO PILNOWAĆ!!